Payroll

Payroll bedrijven zijn bedrijven die over het algemeen een grote payroll hebben. Dat is logisch. Wat minder bekend is is het fenomeel payroll outsourcing. Door het uitbesteden van de payroll geniet een werkgever gemak, winst en zekerheid. Dit kan uitmonden in een actie, waardoor er veel leed bespaard wordt en een gast zich volledig kan concentreren op het werk voor handen, zodat hij niet bezig gehouden wordt met administratieve rompslomp. Verschillende payroll steden, zoals Eindhoven, hebben meerdere aanbieders actief. Een goed payroll bedrijf heeft altijd een payroll. Anders zouden die hun payroll weer uitbesteden, en dat kan toch niet de bedoeling zijn. Wat die beren samen deden weet ik niet, maar broodjes smeren werd er zeker niet gedaan. Misschien voerden deze beren een eigen payroll, een beerroll. Wanneer Vincent op zijn werk komt, kan een payroll organisatie hem verlonen. Hij is dan werkelijk in dienst van zijn bedrijf, maar feitelijk in dienst van de payroll dienstverlener. Hij staat daar op de payroll en wordt uitgeleend volgens een uitzendconstructie. Nu komt er een irrelevant stuk over salarissen en verloningen. Je hebt bruine beren, witte beren en VVJPS.nl. Nu houden wij van beren, zover is duidelijk. Maar van een salaris kan je niet rondkomen, mits je het op je bankrekening krijgt gestort. Zo ook de bedrijven. Als er poezie is, moet je het horen tot je kan worden geraakt. Kijk die schandpaal eens voor de bedrijven. Ik wil een werkgever die weet hoe hij zijn payroll moet uitbesteden, dat is toch niet zo moeilijk? Bedankt voor het volgen en volgende week is Jacob aan deĀ  beurt met zijn stuk over arachnofobie in de Kerkstraat te Eindhoven.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.