Werving & selectie

Werving & selectie firma’s zijn meestal firma’s die zorgen voor de werving en selectie van anderen voor een andere firma, ook wel een derde partij genoemd. Een werving & selectie bureau is een bureau dat een gelijknamige dienst uitvoert. Wanneer er beren gezocht moeten worden, wordt er niet gebruik gemaakt van een werving & selectie dienstverlening, maar meestal van een boswachter. De boswachter gaat dan op zoek naar de betreffende kandidaat. Voor zakelijke kandidaten heeft een werving & selectie proces geen invloed. Ik heb verschillende sites bezocht en onderzocht over dit onderwerp, maar ik kan er zelf niets over vinden. Daardoor hebben Vincent en ik een stuk tekst geschreven om mensen op het Internet hiervan op de hoogte te stellen. Dankzij de grotere werving & selectie maatschappijen, hebben kleine maatschappijen manieren nodig om te overleven. Bloggen is daar niet één manier voor. Bloggen is gewoon leuk. Wat een sollicatieprocedures! Daar heb jij salaris voor nodig vriend, en veel. Maargoed, wanneer Vincent bijna aan de driehonderd woorden gaat zitten, zal ik nog een nuttig iets vertellen. Wanneer een bedrijf een nieuwe kandidaat zoekt, kan deze natuurlijk eigenhandig gaan werven, of een wervingsbureau inschakelen. Dit heeft als voordeel dat de firma zelf geen werk heeft aan het sollicatie-sorteren, het nadeel is dat het geld kost. Ookal zijn sommige selectie en werving trajecten heel erg goed op maat gesneden, vaak kan er toch onrust optreden als er niemand wordt gevonden. Daarbij kan een bedrijf zoals een payroll bedrijf uitkomsten bieden. In Vincents post gaat hij wat meer uitleggen over deze tak van sport. Tot nu, bedankt voor jullie aandacht. Ik ga weer werven en selecteren van mijn avondprogramma.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.